Black on Transparent.png

Ürün Satış Koşulları

<<Yaratıcı ve özgün tasarımlarınınız varsa ve bunları ürüne dönüştürmekten keyif alıyorsanız ürünlerinizi www.idakizlari.com sitemizde satışa sunabilirsiniz.

<<Satışla ilgili konularda bilgi almak için, kendinizi tanıtan bir yazı ve ürünleriniz hakkında fikir verebilecek en az üç ürün fotoğrafını ozlen@idakizlari.com adresine gönderebilirsiniz.

<<Ürün değerlendirme ekibimizin değerlendirme sonuçlarının olumlu olması halinde ürün satış koşulları hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirileceksiniz. 

Blog Yazarı Olma Koşulları

<<Yazmayı seven, yazdıklarını paylaşmak isteyen kadınlar idakızları'na katılabilirler. O çok şahane kekin hikayesi ile tarifi de olabilir, kadınların son yüzyılda kazanılmış hakları da; iklim krizi de olabilir son seyahatinizden kalan anılar ve fotoğraflar da.<<Blog sayfalarımızda yerinizi almak için  özgün yazılarınızı ozlen@idakizlari.com adresine gönderebilirsiniz.

<<İçerik değerlendirme ekibimizin değerlendirme sonuçlarının olumlu olması halinde yazınızın paylaşılması konusunda ayrıntılı olarak bilgilendirileceksiniz.